Preparatas Alura 

Moterys ir vyrai nuolatos ieško atsakymų, kaip pagerinti tarpusavio santykius ir pasitenkinimą vienas kitu. Dažna išsiskirimo priežastis yra intymumo stoka tarpusavio santykiuose. Šiandien šią problemą gali išspręsti preparatas Alura. Preparatas pagamintas iš natūralių medžiagų, o jo veikimas universalus ir labai individualus kiekvienam organizmui. Preparatas Alura skirtas moterims, bet jį sėkmingai naudoja ir vyrai.

1998 m. mokslininkai Robertas Farčgotas (Robert F. Furchgott), Luisas Ignaras (Louis J. Ignarro) ir Feridas Miuradas (Ferid Murad) gavo Nobelio premiją už L-arginino (amino rūgštis) skilimo produkto (azoto monoksido – NO) analizę ir jo poveikio žmogaus organizmui tyrimą. Tyrimo išvada atskleidė, kad azoto monoksidas reguliuoja kraujotaką, skatina lygiųjų raumenų susitraukimą ir turi didelę reikšmę žmogaus seksualumui. Azoto monoksidas yra gyvybiškai svarbus imuninei sistemai. Be to, jis naikina bakterijas, virusus, grybelį, parazitus ir vėžines ląsteles arba stabdo jų dauginimąsi. Remdamasis šiais tyrimais, Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau – JAV) mokslininkas akušeris-ginekologas dr. Ronaldas Tompsonas (Ronald J. Thompson), sukūrė preparatą, kurį pavadino – Alura. 2001 m. lapkričio 27 d. preparatui buvo patvirtintas patentas. Vienas iš mokslininko tikslų buvo suteikti galimybę moteriai geriau pajausti orgazmą. Nustatyta, kad šioje srityje problemų turi kas penkta moteris. Dėl to pablogėja gyvenimo kokybė. Orgazmas yra neprilygstama priemonė ginekologinių ligų profilaktikai, jis didina atsparumą įvairioms ligoms, ramina nervų sistemą, todėl orgazmo nepatiriančios moterys labiau rizikuoja savo sveikata.

Produktas Alura pagamintas tik iš natūralių ingridiejientų, tokių kaip L-argininas (išgaunamas iš arachisų – žemės riešutų) ir mentolis. Šį preparatą gamina JAV kompanija NHT Global, juo prekiaujama keliose dešimtyse šalių. Alura – tai gelio pavidalo intymios higienos priemonė, kuri parduodama 17 ml talpos flakonėliais su dozatoriumi. Dozatorius leidžia išspausti iš buteliuko degtuko galvutės dydžio gelio lašą, kuriuo tepant klitoriaus sritį, suaktyvėja kraujotaka, atsipalaiduoja lygieji raumenys. Maloni šilumos banga atneša sustiprėjusį lytinį potraukį bei susijaudinimą. Kasdien, ryte ir vakare, naudojant pakankamą preparato Alura kiekį, vieno flakonėlio turėtų užtekti dviems mėnesiams.

Preparatą Alura ypatingai vertina vyresnio amžiaus moterys, nes jis sumažina nemalonius reiškinius, susijusius su klimaksu. Preparatas taip pat rekomenduojamas moterims, normaliai patiriančioms orgazmą, nes jo poveikis suteiks gyvenimui naujų pojūčių ir spalvų. Preparatas reikalingas ir naudingas net ir neturint gyvenimo partnerio, nes jis atstato sutrikusią mažojo dubens kraujotaką, kartu grąžindamas moteriai pilnavertį gyvenimą ir energiją.

Preparatas tinkamas vartoti ne tik moterims, bet ir vyrams. Kai vyrai juo išsitepa varpos galvutę, pagerėja kraujotaka, sumažėja impotencijos problemos, galima ilgiau mėgautis lytiniu aktu. Be to, preparatas padeda prostatos problemų turintiems vyrams. Taip pat preparatas padeda spręsti nevaisingumo problemą, nes jo naudojimas skatina spermatozoidų gamybą ir jų aktyvumą.

Kitas preparato Alura naudojimo būdas – tepti juo gleivinę po liežuviu. Preparatas turi ir bendrą poveikį organizmui: teigiamai veikia širdies ritmą; padeda gydyti kepenų ligas; hemorojų, cukrinį diabetą; stiprina imuninę sistemą; reguliuoja hormonų pusiausvyrą. Preparatas tinkamas naudoti moterims po gimdos pašalinimo operacijos, taip pat priešmenstruaciniam sindromui gydyti bei sutrikus mėnesinių ciklui. L-argininas stimuliuoja augimo hormono gamybą, todėl nuotaika tampa geresnė, atsiranda daugiau energijos. Preparato naudojimas mažina cholesterolio kiekį kraujyje, valo kraujagysles, sumažina trombų susidarymo riziką. Optimalūs rezultatai pasimatys, jeigu preparatą naudosite kasdien, du mėnesius.

Pastaba: šis produktas savyje turi mentolio, todėl būkite atsargūs ir netepkite jo prie akių. Nenaudokite šio produkto, jeigu jūs esate nėščia.

 

 

Teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel. +37060784822