ALURA - intymios gyvenimo sferos revoliucija

Alura - tai preparatas, kuris grąžina harmoniją intymiems poros santykiams,todėl dažnai vadinama moteriška viagra. Iš tiesų Aluros veiki­mas yra kur kas universalesnis ir labai individualus kiekvienam organizmui. Be to, tai yra iš natūralių medžiagų pagamintas preparatas. Alura skirta moterims,bet ją sėkmingai vartoja ir vyrai.

Amino rūgštis L-argininas ir mentolas - veikliosios Aluros medžiagos. L-arginino poveikį žmogaus organiz­mui ištyrę mokslininkai 1998 metais gavo Nobelio premiją. L-argininas skildamas sudaro azoto monoksidą. kuris veikia kaip „signalinė molekulė" ir padeda reguliuoti daugelį organizmo funkcijų. Ši medžiaga turi teigiamos įtakos imuninei sistemai, net stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi. Taip pat ji svarbi kraujotakai ir erekcijai.

JAV mokslininkas Ronaldas Tompsonas, remdamasis šiais tyrimais, su­kūrė Alurą. Vienas iš mokslininko tikslų buvo sudaryti moteriai sąlygas pajusti pilną orgazmą. Nustatyta, kad šioje srityje problemų turi keturi penktadaliai moterų. Dėl to pablogėja gyvenimo kokybė, dingsta džiaugsmas, atsiranda tarpusavio bendravimo problemų. Or­gazmo nepatiriančios moterys labiau rizikuoja ir savo sveikata - orgazmas yra neprilygstama priemonė gine­kologinių ligų profilaktikai, jis didina atsparumą įvairioms ligoms, ramina nervų sistemą.

Šį preparatą gamina JAV kom­panija „NHT Global", juo prekiaujama keliose dešimtyse šalių.

Alura - tai gelio pavidalo intymios higienos priemonė, kuri parduodama 17 ml flakonėliais su dozatoriumi. Dozatorius leidžia išspausti iš buteliuko degtuko galvu­tės dydžio gelio lašą, kuriuo tepant klitorio sritį, suaktyvėja kraujotaka, atsipalaiduoja lygieji raumenys. Maloni šilumos banga atneša sustiprėjusį lytinį potraukį, sustiprėjusį susijaudinimą. Tai savotiškas medaus mėnesio su­grįžimas.

Dažnai specialistai išgirsta klau­simą: ar naudoti Alurą, jei gyvenu be partnerio? Atsakymas vienareikšmis: tada Alura dar reikalingesnė, mat ji atstato sutrikusią mažojo dubens kraujotaką, sykiu grąžindama moteriai pilnavertį gyvenimą ir energiją.

Naudojant pakankamą Aluros kiekį, tepant juo klitorį kasdien rytą ir vakare, flakonėlio užteks 8 savaitėms. Rezultatui užtikrinti rekomenduojama suvartoti 3 flakonėlius. Jokiu būdu negalima tvirtinti, kad Alura yra vien moterims skirtas preparatas. Kai vyrai juo išsitepa varpos galvutę, kraujotaka taip pat pagerėja, sumažėja impotenci­jos problemos, galima ilgiau mėgautis lytiniu aktu. Ir ne tik tai - preparatas neturi jokio pašalinio poveikio, be to, jis labai padeda prostatos problemų turintiems vyrams. Jį naudojant galima pasiekti puikių rezultatų įveikiant šią šiaip jau sunkokai gydomą ligą. Dar viena problema, kurią vyrams padeda spręsti Alura, yra nevaisingumas - šis preparatas skatina spermatozoidų gamybą ir aktyvumą.

Kitas Aluros naudojimo būdas - te­pant ja gleivinę po liežuviu. Preparatas turi ir bendrą poveikį organizmui. Alura teigiamai veikia širdies ritmą, padeda gydyti kepenų ligas, hemarojų. cukrinį diabetą, mažina klimakterinio laikotar­pio neigiamus simptomus, daro pozi­tyvų poveikį organizmui ankstyvosiose onkologinių ligų stadijose, stiprina imu­ninę sistemą, reguliuoja hormonų pusiausvyrą. Ypač tinka moterims po gimdos pašalinimo operacijos, taip pat priešmenstruaciniam sindromui gydyti, sutrikus mė­nesinių ciklui. L-argininas stimuliuoja augimo hormono gamybą, todėl nuo­taika tampa ge­resnė, atsiranda daugiau energijos. Aluros naudojimas mažina cholesterolio kiekį kraujyje, išvalo kraujagysles, sumažina trombų susidarymo riziką.

Išbandykite naują malonumų ir sveikatos šaltinį - Alurą.