ARGININAS

(vertimas iš rusų kalbos)

  Argininas yra nepamainomas medžiagų apykaitos komponentas ir priskiriamas prie dalinai nepakeičiamų aminorūgščių. Dėl šiuolaikinės mitybos ypatumų, įsisavinamo arginino kiekis nepatenkina padidėjusio arginino poreikio, kurio reikalauja dabartinis gyvenimo būdas.
   Argininas – vienas iš pačių efektyviausių somatotropinio hipofizės hormono (augimo hormono) gamybos stimuliatorių, padedantis palaikyti artimą maksimaliai normai kiekį.
  Argininas yra natūralaus azoto donoras ir pernešėjas. Jis aprūpina fermentų, vadinamųjų NO-sintazių, kurie sintetina NO arba nitrozogrupę, sistemą azotu. Nitrozogrupė – tai arterinio kraujospūdžio kapiliarų miorelaksacijos mediatorius, t.y. nitrozogrupė – tai pagrindinė medžiaga, reguliuojanti arterinio kraujospūdžio kapiliarų tonusą, nuo kurio priklauso diastolinis kraujospūdis. Trūkstant arginino ir nesant pakankamai aktyviai NO, diastolinio kraujospūdžio sintezė sustiprėja.
Argininas dalyvauja peraminavimo ir pašalinimo iš organizmo baigtinio azoto, t.y. baltymų skilimo medžiagų, cikle. Nuo šio ciklo spartos priklauso organizmo gebėjimas gaminti šlapimą ir valytis nuo baltyminių šlakų.
Argininas yra citrulin ornitininio ciklo pirmtakas, t.y. dalyvauja riebalų apykaitos reguliavime.
  Šiandien azoto oksidas sėkmingai naudojamas kardiologijoje, ginekologijoje, onkologijoje, stomatologijoje, darant rekonstrukcines-plastines operacijas, karo-lauko chirurgijoje, katastrofų medicinoje ir kitose medicinos srityse. Intensyviai kuriami ir įdiegiami nauji diagnostiniai ir terapiniai metodai bei preparatai, kurie remiasi azoto oksido tyrinėjimais ir kurie skirti įvairių susirgimų gydymui.
  Tęsiamas efektyviausių priemonių, aprūpinančių organizmą azoto oksidu, tyrinėjimas ir kūrimas. Šiai dienai pasaulyje sukurti įvairūs prietaisai, būdai ir priemonės (aparatiniai metodai, peroraliniai būdai, injekcijos ir kita), aprūpinantys organizmą azoto oksidu. Tačiau visiems jiems reikalingos tam tikros sąlygos, kurios apriboja jų panaudojimą. Kai kurie jų reikalauja tam tikrų sąlygų, finansinių išlaidų, specialios papildomos aparatūros ir kvalifikuotų specialistų („Plazon“ tipo aparatai). Jie sprendžia tik siauras, lokalines problemas (pvz. skirti tik žaizdų gydymui). Yra metodai, kurie skirti spręsti problemas, susijusias su bendru organizmo gydymu. Jų poveikis yra labai efektyvus (ryškus išorinis ir vidinis organizmo atjauninimas, nebelieka jokių sveikatos problemų). Bet jie beveik nepasiekiami dėl didelių finansinių investicijų. Pvz. skysto D-arginino (sintetinės aminorūgšties) injekcijų kursas, kuris labai efektyviai atjaunina organizmą, JAV kainuoja ne mažiau 40 000 $, o Europoje daugiau kaip 72 000 €; ir tai sau gali leisti tik labai turtingi žmonės. Be to, yra ir minusas – šiuo atveju argininas yra pagamintas cheminiu būdu. Peroralinės priemonės (tabletės, kapsulės, papildai) yra labiau prieinama kainos atžvilgiu, bet naudoti juos gali ne kiekvienas žmogus: dėl kai kurių ligų arba dėl pašalinio poveikio. Ir svarbiausia, patekusias į virškinamąjį traktą, šias priemones tiek mechaniškai, tiek chemiškai veikia pats organizmas, prarandamas milžiniškas azoto oksido kiekis, o tai reiškia, kad negaunamas reikiamas rezultatas.
  Tokiu būdu azoto oksidas turi didžiulę įtaką palaikant žmogaus gyvybines funkcijas. Jis mums gyvybiškai svarbus.
  ALURA – tai produktas su natūralia amino rūgštimi L-argininu

 • papildo didėjantį arginino trūkumą;
  skatina natūralaus azoto oksido gamybą;
  atstato sveikatą;
  palaiko normalų mūsų organizmo funkcionavimą.


  ALURA buvo sukurta kaip intymi profilaktinė kosmetika, bet laikui bėgant buvo pastebėta milžiniška įtaka žmogaus sveikatai. Nenuginčijamais įrodymais yra naudojimo rezultatai ir žmonių atsiliepimai.


  L-argininas, natūrali aminorūgštis, įeina į baltymų sudėtį, o jie – visų žmogaus organizme esančių hormonų statybinė medžiaga.. L-argininas sukuria azoto monoksidą, kuris labai teigiamai veikia žmogaus organizmą. Būtent todėl įvyksta tiek daug išgijimų, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo stebuklingi.


  Komponentas, įeinantis į ALURA sudėtį (L-argininas – natūrali amino rūgštis, azoto oksido pirmtakas), paliečia žmogaus organizmo funkcionavimo biologinius procesus. Įsijungia natūralūs savireguliacijos ir atsinaujinimo procesai, būdingi visiems gyviems organizmams. Įvyksta ląstelių, organų ir sistemų funkcionavimo regeneracija, atsinaujinimas ir normalizacija, padidėja adaptacinės žmogaus galimybės, atsparumas įvairiems susirgimams. ALURA sustiprina imunitetą, todėl organizmas pats gali kovoti su ligomis. ALURA sprendžia organizmo problemas ląstelių lygmenyje. Todėl toks unikalus ir platus jos poveikio spektras.