Augliai ir kt. dariniai

ALURA  palengvina kraujo tekėjimą venomis ir arterijomis. Todėl pagerėja gyvybiškai svarbių organizmo vietų aprūpinimas deguonimi, maistinėmis medžiagomis, vitaminais ir kitomis reikalingomis medžiagomis. Augimo hormonas suteikia impulsą ląstelei, priverčia ją dalintis. Sveika ląstelė išstumia mutavusias ir sergančias ląsteles. Tokiu būdu ne tik stabdomas, bet ir pradeda nykti nuo hormonų sutrikimo atsirandantys dariniai ir augliai (skydliaukės mazgai, miomos, fibromos, mastopatija ir kt.). ALURA palaiko normalią visų įvairių imuninių ląstelių, kurios naikina bakterijas ir virusus, skaido darinius, auglius (tame tarpe ir vėžinius auglius), funkcijas, padeda imuninei sistemai vykdyti jos svarbias antibakterines ir antivirusines funkcijas. Tuo būdu:
didėja priešauglinis makrofagų aktyvumas;
  • padidėja T-helperių – pagrindinės grandies imuninio atsako vystymesi - kiekis ir funkcinis aktyvumas;
  • padidėja NK (natūralių kilerių) ir LAK (limfokin aktyvuotų kilerių) kiekis ir aktyvumas tiesioginėje jų priešauglinėje agresijoje;

Dėl to sustabdomas augimas ir prasideda įvairaus pobūdžio gėrybinių ir piktybinių auglių (priklausomai nuo stadijos) likvidacija. Suaktyvėja audinių regeneracijos procesai.