StemEnhance SE2 - gamtos dovana jaunystei ir sveikatai!

StemEnhance SE2 - naujos kartos patentuotas maisto papildas, aktyvuojantis suaugusių kamieninių ląstelių veiklą organizme.

 

Dėl Streso, toksinų, nepilnavertės mitybos, žalingų įpročių, užteršto oro, kaulų čiulpai tampa "lipnūs" ir vis mažiau kamieninių ląstelių patenka į kraują. Tai - viena iš priežasčių, dėl kurios organizmas pradeda senti ir prastėja mūsų sveikata. Kamieninių ląstelių veikla gali  sutrikti dėl oksidacinio streso, virškinimo problemų ar per didelio fibrino kiekio gamybos. Kaip antioksidantai yra svarbūs apsaugant ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, taip kamieninių ląstelių aktvvatoriai yra svarbūs, norint išlaikyti tinkamą kamieninių ląstelių skaičių ir jų funkcionavimą organizme.

Kuo daugiau kamieninių ląstelių cirkuliuoja kraujyje, tuo lengviau atsinaujinti organizmui. Todėl padėdami kamieninėms ląstelėms aktyviau daugintis ir išsiskirti iš kaulų čiulpų, mes užtikriname geresnę savijautą ir palengviname organizmo atsinaujinimą.

JAV kompanija Stemtech yra viena pirmųjų kompanijų, nuo 2005 m. atliekanti suaugusių kamieninių ląstelių tyrimus. Stemtech sukūrė pirmąjį pasaulyje patentuota natūralų kamieninių ląstelių aktyvatorių. taip suteikdama galimybę organizmui padėti sau pačiam.

 

 StemEnhance SE2 veikimas

 

StemEnance SE2 padidina natūralių suaugusių kamieninių ląstelių skaičių organizme:

1. Pažeistas audinys siunčia signalus, kurie su krauju patenka į kaulų čiulpus ir veikia juose esančių kamieninių ląstelių receptorius.

2. StemEnhance SE2 "išlaisvina" natūralias kamienines ląsteles, esančias kaulų čiulpuose.

3. Kamieninės  ląstelės išsiskiria į kraują ir pagal siunčiamus signalus keliauja į pažeistus audinius. Kamieninės ląstelės integruojasi į audinį, kuriame  transformuojasi į sveikas to audinio ląsteles.

 

SVARBU. StemEnhance SE2 sudėtyje NĖRA kamieninių ląstelių. Šis preparatas natūraliai aktyvuoja savų (asmeninių) kamieninių ląstelių dauginimasi ir išsiskyrimą iš kaulų čiulpų.

StemEnhance SE2 - gamtos dovana jaunystei ir sveikatai!

 

Tyrimai įrodė, kad suvartojus Stemenhance SE2 kapsulę, jau po valandos pastebimas kamieninių ląstelių skaičiaus padidėjimas kraujotakoje. Atsitiktinių imčių placebu kontroliuojamu tyrimu buvo įrodyta, kad StemEnhance  padeda natūraliu būdu atpalaiduoti suaugusias kamienines ląsteles iš kaulų čiulpų ir palaiko jų išsiskyrimą iki 3 valandų, o naujesnis SE2, kaip matote grafike raudoną liniją, gerokai ilgiau. StemEnhace SE2 ne tik atpalaiduoja ir skatina kamieninių ląstelių išsiskyrimą iš kaulų čiulpų, bet taip pat suaktyvina jų dauginimasi kalų čiulpuose.

  • Placebas - mėlyna,
  • Semenhance (pirmas sukurtas produktas) - geltona,
  • SE2 - raudona linijos.

StemEnhance SE2 sudėtis

Aphanizomenon flosaquae (AFA koncentratas)

AFA koncentratas dar kitaip vadinamas - mėlynasis dumblis iš vulkaninės kilmės Klamath ežero (Oregono valstijos, JAV). Tyrimais patvirtinta, kad AFA natūraliai atpalaiduoja kamienines ląsteles iš kaulų čiulpų. Ekstrakto sudėtyje esantis L-selectin ligant padeda kamieninėms ląstelėms natūraliai atsiskirti iš kaulų čiulpų ir patekti į kraujotakos sistemą.

AFA koncentrato  sudėtyje gausu maistingųjų medžiagų: angliavandenių - polisacharidų, vitaminų ir mineralų, fito - medžiagų, gerinančių sveikatą, tokių kaip chlorofilas, karotinoidai bei polinesočiosios riebiosios rūgštys. Taip pat koncentrate yra:

  • Phenylethyamine (PEA) -kuris padidina budrumą, koncentraciją ir dėmesį, pagerina nuotaiką.

  • Phycocyanin -  mėlynasis AFA pigmentas, pasižymintis priešuždegiminiu ir skausmą mažinančiu poveikiu, saugo organizmą nuo sunkiųjų metalų, pesticidų.

  • Polisacharidas Migratose - skatina kamieninių ląstelių patekimą iš kraujo į silpstančius audinius, kur jos labiausiai reikalingos.

 Undaria pinnatifida

Jūrinis dumblis iš švarios vandenyno  aplinkos gerai žinomas kaip imuninės sistemos stiprintojas. Patvirtinta, kad fukoidanas  iš Undaria pinnatifida išlaiko ilgalaikį cirkuliuojančių kamieninių ląstelių skaičiaus padidėjimą. Kilmės šalis Australija.

Polygonum multiflorum

Nuo seno žinoma kaip sveikatą palaikanti ir atjauninantį poveiki turinti žolė. Neseniai buvo patvirtinta, kad Polygonum multiflorum ekstraktas sustiprina kamieninių ląstelių išsiskyrimą iš kaulų čiulpų.

Cordyceps sinensis

Pasižymi sinergetiniu (sustiprinančiu vienas kitą) poveikiu ir siejamas su ištverme ir ilgaamžiškumu bei įvairiapusiška nauda sveikatai. AFA koncentrato, fukoidano iš Undaria pinnatifida ir Polygonum multiflorum ekstrakto derinys padidina kamieninių ląstelių išsiskyrima iš kaulų čiulpų.

 VARRTOJIMAS.

Pakuotėje yra 60 kapsulių. vartoti 2 kapsules 1 - 2 kartus per dieną 30 - 40 minučių prieš valgį. Galimos, o kartais ir reikalingos "smūginės" dozės, kada vartoja po 4 - 6 kapsules iš karto.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis: dėl vartojimo pasitarkite su gydytoju.

SVARBU. StemEnhance SE2 yra kaip maisto papildas, o ne kaip vaistas ir jis nėra skirtas ligų gydimui. Jis  padeda pačiam organizmui tvarkytis (atsistatyti) sudarydamas tam itin palankias sąlygas.

Teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel. +37060784822