StemFlo 

preparatas, gerinantis kraujo apytaką organizme.

Kad organizmas tinkamai atliktų savo funkcijas, kraujo apytakos sistema turi funkcionuoti kuo geriau.

Stemflo antioksidantų ir aktyvių fermentų (proteolitinių enzimų pagalba veikia trejopai - reguliuoja fibrinų (baltymas, dalyvaujantis kraujo krešėjime) kiekį, padeda natūraliai iš organizmo pasišalinti toksinams ir užtikrina optimalų kraujo cirkuliavimą iki kapiliarų. Tokiu būdu kamieninės ląstelės gali tinkamai keliauti ir pasiekti kiekvieną organo atokiausią ląstelę, kurią reikia pakeisti, atnaujinti. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad pavartojus StemFlo, kraujo apytaka pagerėja jau po 30 minučių. Taip pat buvo nustatyta, kad kraujo apytaka pagerėja ir kapiliaruose, o rodikliai, susiję su fibrino gamyba ir oksidaciniu stresu, ženkliai sumažėja.

Sumažinus oksidacinį stresą (procesą, kurio metu susidarę laisvieji radikalai atakuoja ląsteles ir dažnai sukelia negrįžtamus pakitimus) mažėja rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Jei jau sergate šiomis ligomis - mažindami oksidacinį stresą jūs lėtinsite šių ligų progresavimą. Sumažinus oksidacinį stresą pristabdysite organizmo senėjimą, ilgiau išliksite jauni ir džiaugsitės gyvenimu.

Vartodami StemEnhance ir SteFlo, jūs padėsite organizmui efektyviau atsinaujinti ir geriau jaustis. Todėl šį derinį imta vadinti "Saldi porelė", nes vienas kitam padeda atstatyti natūralų ir harmoningą organizmo funkcionavimą.

 

StemFlo sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai.

Fibrinerase

Patentuotas augalinės kilmės aktyvIų fermentų (proteolitinių enzimų) mišinys, kuris padeda tirpinti fibrino perteklių kraujyje, tokiu būdu palaikydamas optimalia kraujo apytaka, t.y. pagerėja kraujo apytaka mažesnėse kraujagyslėse ir kapileruose. Dėl to ženkliai sumažėja insulto bei infarkto tikimybė. Proteolitiniai, enzinai stiprina imuninę sistemą, šalina bakterijas, virusus, grybelius.

Visits Vinifera (vynuogė)

Vynuogėse, vynuogių sėklose ir vynuogių odelėse yra daug polifelnoliojunginių, kurie yra žinomi kaip stiprūs antioksidantai, padedantys palaikyti tinkamą cirkuliaciją ir kvėpavimą. Vynuogės yra puikus flavonoidų šaltinis, priklaausantis polifenolio junginių klasei ir žinomas dėl savo stipraus antioksidacinio poveikio.

Cat's Claw (katės letena)

Taip pat žinoma kaip "šventa atogrąžų miško gėlė". Šis tropinis vynmedis, randamas Amazonės džiunglėse, yra stiprus antioksidantas, galintis pagerinti kraujotaką.

Lemon Extract (citrinų ekstraktas)

Puikus bioflavonoidų (ypač hesperidino) šaltinis. Patvirtinta, kad jis palaiko tinkamą kraujoapytaką ir turi antioksidacinį poveikį, kuris sumažina oksidacinį stresą (tai procesas, kurio metu susidarę laisvieji radikalai atakuoja ląsteles ir dažnai sukelia negrįžtamus pakitimus).

Curcumin (kurkuminas)

Gaunamas iš Ciberžolės augalo. Šimtmečiais  Azijoje buvo naudojamas šalinti toksinus iš organizmo.

Indian Gooseberry (indijos agrastas)

Gerai žinomas indijoje dėl teigiamo poveikio sveikatai. Indijos agrastas yra natūralus koncentruotas vitamino C šaltinis.


 

VARTOJIMAS. Pakuotėje yra 90 kapsulių. Vartoti 1 - 3 kapsules per dieną valandą prieš valgį. StemFlo mažina kraujo krešėjimą, todėl vartojantys antioksidantus turėtų pasitarti su gydytoju dėl pastarųjų dozės mažinimo.

 

 

Teirautis: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel. +37060784822